< návrat zpět

Úspěchy žáků ve školním roce 2017/2018

 

K2 Keyboard Compatition Kroměříž:

Benjamin Fonai           1. místo (0. kategorie)
Filip Blaha                  2. místo (3. kategorie)
Jan Kadlček                3. místo (3. kategorie)
Lenka Mitáčková          3. místo (5. kategorie)
 

Ústřední kolo soutěže ZUŠ ve hře lidových souborů:

Cimbálová muzika Praménci                             Cena poroty za nejlepší hudební výkon v kategorii (II. kategorie do 12 let)
Cimbálová muzika Pramének                            1. místo  (IV. kategorie do 18 let)
 

Krajské kolo soutěže ZUŠ ve hře lidových souborů:

Cimbálová muzika Praménci                             1. místo s postupem do ústředního kola (II. kategorie do 12 let)
Cimbálová muzika Pramének                            1. místo s postupem do ústředního kola (IV. kategorie do 18 let)
Cimbálová ZUŠ Hluk                                         2. místo (VI. kategorie do 18 let)

Krajské kolo soutěže ZUŠ ve hře na trubku:

Lukáš Vajdík                              1. místo (V. kategorie do 12 let)

Krajské kolo soutěže ZUŠ ve hře na zobcovou flétnu:

Gabriel Gajda                              3. místo (II. kategorie do 9 let)

Krajské kolo soutěže ZUŠ ve hře na klarinet:

František Tříska                               1. místo (IV. kategorie do 11 let)
Martin Říha                                      2. místo (VI. kategorie do 13 let)

Krajské kolo soutěže ZUŠ ve hře na saxofon:

Daniel Borýsek                                 2. místo (X. kategorie do 18 let)

 

 

Okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na trubku:

Lukáš Vajdík                              1. místo s postupem do krajského kola (V. kategorie do 12 let)

Okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na zobcovou flétnu:

Gabriel Gajda                              1. místo s postupem do krajského kola (II. kategorie do 9 let)
Matouš Marek Malůšek                2. místo (II. kategorie do 9 let)

Okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na příčnou flétnu:

Alexandra Korvasová                     1. místo (II. kategorie do 9 let)
Ondřej Chabiča                             1. místo (V. kategorie do 12 let)
Anežka Braunerová                        2. místo (VI. kategorie do 13 let)
Kristýna Korvasová                        1. místo (VIII. kategorie do 15 let)
Natálie Bartysová                          1. místo (X. kategorie do 18 let)

Okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na klarinet:

František Tříska                               1. místo s postupem do krajského kola (IV. kategorie do 11 let)
Martin Říha                                      1. místo s postupem do krajského kola (VI. kategorie do 13 let)
Václav Radoch                                 2. místo (IX. kategorie do 16 let)

Okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na saxofon:

Daniel Borýsek                                 1. místo s postupem do krajského kola (X. kategorie do 18 let)

Okresní soutěžní přehlídka tanečního oboru ZUŠ:

Uherský Ostroh 2                                 bronzové pásmo (II. kategorie do 11 let)
Uherský Ostroh 1                                 bronzové pásmo (III. kategorie do 13 let)